مهندس عیدی خوش سرور رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی هفته وحدت ، میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق علیه السلام را تبریک گفت.

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
  • نظرات : بدون دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَهٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَاتَّقُوا اللَّـهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ»
به حقیقت مؤمنان همه برادر یکدیگرند پس همیشه بین برادران ایمانی خود صلح دهید و خداترس و پرهیزکار باشید، باشد که مورد لطف و رحمت الهی گردید. «سوره حجرات، آیه ۱۰»

برادری کلید واژه‌ای است که از صدر اسلام تاکنون همواره مورد تاکید آیات و روایات بوده و در مقابل، تکیه دشمنان نیز به همان نسبت بر توطئه حول محور آن بوده است. تفرقه بین شیعه و سنی، شکل‌گیری وهابیت، داعش، گروه‌های تروریستی و… همه و همه توطئه‌هایی می باشند که دست‌آویز آن برهم زدن کلید واژه برادری و وحدت بین مسلمین جهان است؛ همان نکته‌ای که همواره خداوند از آن به عنوان راهی برای دستیابی به لطف و رحمت الهی نام برده است.

سال‌هاست دشمن تمام توان، امکانات و تجهیزات، خصوصا توان نظامی و تبلیغاتی خود را به کار بسته تا برادری بین مسلمانان و وجهه آنان را در بین جوامع بین‌المللی بر هم بزند و هفته وحدت به عنوان ایام جشن و سرور مشترک مسلمانان به یمن میلاد با برکت و فرخنده خاتم‌النبیین محمد مصطفی(ص) فرصتی است که بیش از هر زمان دیگری بر طبل دوستی، محبت و یکدلی و وحدت بین مسلمانان جهان بکوبیم.

آنچه که امروز در مقابل تبلیغات بی حد و اندازه دشمن به کمک مزدوران منطقه‌ای آنها، می‌تواند بر قدرت مسلمانان بیفزاید ایمان به خداوند متعال و تکیه بر وحدت و یکدلی است چراکه طبق وعده خداوند با وجود تمام امکانات و منابع مالی و تجهیزات کفار و دشمنان، این افراد با ایمان هستند که پیروز نهایی نبرد حق علیه باطل خواهند بود.

جامعه کارشناسان وظیفه دارند با تأسی از سیره پیامبر اکرم (ص) برای تحقق هرچه بیشتر وحدت مسلمین، حفظ کرامت انسانی، تقویت صلح و مودت مسلمانان اقدامات عملی را تبیین کند تا توطئه های بدخواهان امت اسلامی خنثی گردد.

اینجانب ضمن تبریک این ایام فرخنده و میلاد خجسته و پرمیمنت ختم المرسلین، رحمتٌ للعالمین، فخر عالم و آدم، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت کل بشر حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، از خداوند متعال سربلندی روزافزون تمام مسلمین جهان خصوصا ملت شریف، ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی را خواهانم .

عیدی خوش سرور

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد