جناب آقای مهندس خوش سرور رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویارحمد طی پیامی اربعین حسینی را به کلیه کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تسلیت عرض نمودند.

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
  • نظرات : بدون دیدگاه

بسمه تعالی

روح نهضت ما و جهت گیری کلی و پشتوانه پیروزی آن، همین توجه به امام حسین(ع)ومسائل مربوط به عاشورا بود.

امام صادق(ع)می فرماید: آسمان چهل روز در عزای حسین(ع) گریست . . .

اینک قریب چهل روز از غروب غم فزای شهادت شقایق ها می گذرد و اینکه از صدای تحسن شلاق خزان بر پیکر آلاله ها، اربعینی می گذرد و اسارت و سیلی، غربت، فریاد و بیدادگری سهم حاملان پیغام قاصدک های عترت و عظمت شد.

از آن روزتا امروز چهل روز سوگ ابرمردی نشستیم که حیات اسلام مدیون رگ های پاره پاره اوست. قصه سر و نیزه، قصه لب های خونین و قرآن، قصه سیلی و صورت گلگون کودک غمگین و تمام حقیقت هایی که هر سال از پرده چشمان ما می گذرد را شنیده ایم.

تنها زیارت اربعین سید الشهداء علیه السلام است که مؤمن خالص را از دیگران تمیز می دهد . و دوستان اهل بیت علیهم السلام را از غیر آنان جدا می کند. و مؤمن واقعی کسی است که نگذارد آثار نهضت حسین علیه السلام فراموش شود و در قدردانی و شرکت در هدف آن حضرت کوتاهی نورزد.

پیروان و دوستان امام حسین علیه السلام امیدوارند تا از این طریق مشمول این حدیث نبوی شوند که جابر بن انصاری – از صحابه رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم و نخستین زائر قبر حضرت اباعبدالله  در اولین اربعین سیدالشهداء روایت کرده است:کسی که قومی را دوست دارد با آنها محشور می شود و کسی که عمل قومی را دوست دارد با ایشان شریک می باشد.

فرارسیدن چهلمین روز شهادت سومین اختر آسمان امامت و ولایت، سالار شهیدان ابا عبدا… الحسین (ع)  و یاران باوفایش را به دوستاران آن امام فرزانه بویژه کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد  تسلیت عرض می نمایم. التماس دعا

عیدی خوش سرور

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد